logo_lechpol_szubin_duzo

P.W. lechpol sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 36
89-200 Szubin
tel. 052 384 28 51/52
fax. 052 384 24 20
biuro@lechpol-szubin.pl

POZOSTAŁE ODDZIAŁY

Oddział Dziewierzewo
89-240 Kcynia
Dziewierzewo 33
tel./fax: 052 384 10 25
dziewierzewo@lechpol-szubin.pl

Oddział Piotrków Kujawski
ul. Dworcowa 32 A
88-230 Piotrków Kujawski
tel./fax: 054 265 48 40
piotrkow@lechpol-szubin.pl

Oddział Krajenka
ul. Domańskiego 25
77-430 Krajenka
tel./fax: 067 263 81 45
krajenka@lechpol-szubin.pl

KONTAKTY DO DZIAŁÓW
DZIAŁ NASIENNY

Wojciech Raatz

Dyrektor Działu Nasiennego
tel. 661 421 725
w.raatz@lechpol-szubin.pl

Wojciech Lisiak

Specjalista ds. Nasiennictwa
tel. 512 161 837
w.lisiak@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN

Damian Rewers

Specjalista
tel. 601 415 892
d.rewers@lechpol-szubin.pl

Kamil Jarmuż

Specjalista
tel. 607 504 448
k.jarmuz@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ OBROTU PŁODAMI ROLNYMI

Leonard Przegiętka

Dyrektor Działu Obrotu Płodami Rolnymi
tel. 606 834 713
l.przegietka@lechpol-szubin.pl

Danuta Gwizdek

Specjalistka
tel. 606 809 685
d.gwizdek@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ NAWOZOWY

Krzysztof Zamiar

Dyrektor Działu Nawozowego
tel. 782 706 252
k.zamiar@lechpol-szubin.pl

Bartosz Hillemann

Wicedyrektor Działu Nawozowego
tel. 512 161 820
b.hillemann@lechpol-szubin.pl

Daria Jakubowska

Referentka
tel. 502 626 978
d.jakubowska@lechpol-szubin.pl

Małgorzata Zięba

Specjalistka ds. sprzedaży / obsługi zakładów
tel. 606 834 674
m.zieba@lechpol-szubin.pl

Monika Radziszewska

Specjalistka ds. sprzedaży / obsługi zakładów
tel. 604 782 705
m.radziszewska@lechpol-szubin.pl

Natalia Zakrzewska

Specjalistka ds. sprzedaży / obsługi zakładów
tel. 505 023 751
n.zakrzewska@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ LOGISTYKI I SPEDYCJI

Jan Strzałkowski

Specjalista
tel. 608 665 938
j.strzałkowski@lechpol-szubin.pl

Kornel Strzałkowski

Specjalista
tel. 661 437 259
k.strzałkowski@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ KOMPONENTÓW PASZOWYCH

Leonard Przegiętka

Dyrektor Działu Komponentów Paszowych
tel. 606 834 713
l.przegietka@lechpol-szubin.pl

Danuta Gwizdek

Specjalistka
tel. 606 809 685
d.gwizdek@lechpol-szubin.pl
O FIRMIE

Firma lechpol powstała w 1990r. Okres ten cechował się dynamicznym rozwojem, przez te lata przede wszystkim zdobywaliśmy zaufanie wielu rolników z którymi współpracujemy każdego dnia spełniając ich oczekiwania. W początkowym okresie działalność koncentrowała się na zakupie zboża i sprzedaży nawozów mineralnych. Poza sprzedażą hurtową i detaliczną nawozów producentów krajowych i nawozów importowanych, w 1998r. uruchomiono również własną mieszalnię nawozów.

Na wysokim poziomie utrzymuje się:

  • sprzedaż nawozów krajowych i importowanych
  • sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego
  • sprzedaż środków ochrony roślin
  • obrót płodami rolnymi, paszami, koncentratami i śrutami poekstrakcyjnymi
  • sprzedaż hurtowa węgla krajowego i importowanego

Firma stworzyła własną sieć sprzedaży nawozów mineralnych i odbioru płodów rolnych opartą na przedstawicielach handlowych oraz firmach kooperujących, dzięki czemu oferta lechpolu dociera bezpośrednio do producentów rolnych. Nadrzędnym celem działalności gospodarczej jest dążenie do kompleksowego zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb rolników. Znaczącą role w procesie obsługi kontrahentów odgrywa profesjonalna wiedza przedstawicieli handlowych poparta najnowszymi wynikami badań, w tym na własnych plantacjach doświadczalnych