Leonard Przegiętka

Dyrektor Działu Komponentów Paszowych
tel. 606 834 713
l.przegietka@lechpol-szubin.pl

Danuta Gwizdek

Specjalistka
tel. 606 809 685
d.gwizdek@lechpol-szubin.pl

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez naszych Klientów oferujemy szereg komponentów paszowych niezbędnych do produkcji pasz. Naszym priorytetowym celem jest zdrowe i efektywne żywienie zwierząt prowadzone w oparciu o najwyższej jakości produkty potwierdzone atestami. Realizujemy dostawy całosamochodowe bezpośrednio do odbiorców. Nasi klienci mają możliwość również realizowania zakupów śruty sojowej w oparciu o kontrakty terminowe „futures”.
W naszej ofercie posiadamy surowce paszowe:

  • śruta sojowa
  • śruta rzepakowa
  • susz gorzelniany DDGS
  • otręby (pszenne, żytnie, owsiane)
  • wywar zbożowy
  • melasa
  • wysłodki buraczane

Dynamiczny rozwój Działu Obrotu Płodami Rolnymi sprawił, że nasza firma prowadzi transakcje zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Dzięki współpracy z kluczowymi partnerami jesteśmy w stanie zapewnić pełen profesjonalizm, a przede wszystkim bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji. Mimo iż posiadamy duże doświadczenie w zakresie obrotu płodami rolnymi, to nieustannie doskonalimy i poszerzamy nasze horyzonty z danej branży.

Oprócz skupu oferujemy usługi suszenia, czyszczenia i składowania zbóż oraz rzepaku. Każda z naszych baz posiada specjalistyczny sprzęt laboratoryjny, który umożliwia pełną i rzetelną ocenę jakości zbóż oraz rzepaku.

KONTAKTY DO DZIAŁÓW
DZIAŁ NASIENNY

Wojciech Raatz

Dyrektor Działu Nasiennego
tel. 661 421 725
w.raatz@lechpol-szubin.pl

Wojciech Lisiak

Specjalista ds. Nasiennictwa
tel. 512 161 837
w.lisiak@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN

Damian Rewers

Specjalista
tel. 601 415 892
d.rewers@lechpol-szubin.pl

Kamil Jarmuż

Specjalista
tel. 607 504 448
k.jarmuz@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ OBROTU PŁODAMI ROLNYMI

Leonard Przegiętka

Dyrektor Działu Obrotu Płodami Rolnymi
tel. 606 834 713
l.przegietka@lechpol-szubin.pl

Danuta Gwizdek

Specjalistka
tel. 606 809 685
d.gwizdek@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ NAWOZOWY

Krzysztof Zamiar

Dyrektor Działu Nawozowego
tel. 782 706 252
k.zamiar@lechpol-szubin.pl

Bartosz Hillemann

Wicedyrektor Działu Nawozowego
tel. 512 161 820
b.hillemann@lechpol-szubin.pl

Daria Jakubowska

Specjalistka
tel. 502 626 978
d.jakubowska@lechpol-szubin.pl

Małgorzata Zięba

Specjalistka
tel. 606 834 674
m.zieba@lechpol-szubin.pl

Monika Radziszewska

Specjalistka
tel. 604 782 705
m.radziszewska@lechpol-szubin.pl

Natalia Zakrzewska

Specjalistka
tel. 505 023 751
n.zakrzewska@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ LOGISTYKI I SPEDYCJI

Jan Strzałkowski

Specjalista
tel. 608 665 938
j.strzałkowski@lechpol-szubin.pl

Kornel Strzałkowski

Specjalista
tel. 661 437 259
k.strzałkowski@lechpol-szubin.pl
DZIAŁ KOMPONENTÓW PASZOWYCH

Leonard Przegiętka

Dyrektor Działu Komponentów Paszowych
tel. 606 834 713
l.przegietka@lechpol-szubin.pl

Magdalena Hapka

Specjalistka
tel. 512 161 841
m.hapka@lechpol-szubin.pl
O FIRMIE