Oferujemy skup zbóż i rzepaku, a także innych płodów rolnych z woj. wielkopolskiego (m.in. Piły) na niezwykle atrakcyjnych dla obu stron tej wymiany warunkach. Zainteresowanym proponujemy korzystne ceny, jak również terminową płatność. Ponadto zajmujemy się organizacją bezpiecznego transportu zbóż z gospodarstwa, dzięki czemu nie musisz już planować ich przewozu. Co więcej, posiadamy przestrzenne bazy magazynowe, a jedna z nich znajduje się w Piotrkowie Kujawskim, gdzie przestrzeń składowa wynosi 8 000 ton.

Dlaczego warto postawić na naszą ofertę skupu zbóż?

  • Zapewniamy niezwykle rzetelną, a więc uczciwą wycenę,
  • gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych z nami umów,
  • organizujemy sprawne odbiory towaru z gospodarstwa,
  • zapewniamy możliwość zawarcia kontraktów na płody rolne,
  • oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie wymiany,
  • skrupulatnie analizujemy potrzeby rynku, zważając na oczekiwania klientów.

Skup zboża i rzepaku z woj. wielkopolskiego

Od wielu już lat kompleksowo obsługujemy woj. wielkopolskie, proponując tamtejszym rolnikom skup pszenicy, kukurydzy w formie mokrej i suchej, jęczmienia, pszenżyta, owsa, rzepaku, gryki czy słonecznika. Dbamy przy tym o to, aby świadczone usługi były świetnie oceniane przez naszych klientów, jak również spełniały ich nierzadko wysokie oczekiwania. A jeśli o tych mowa, to dostarczane ziarno powinno spełniać określone parametry – pamiętaj, że zboża muszą być zdrowe, wyróżniać się charakterystycznym zapachem i kolorem.
Jako lider w branży posiadamy przestronne, idealne do skupu zboża bazy magazynowe (m.in. w Piotrkowie Kujawskim), a także dysponujemy wysokiej klasy sprzętami laboratoryjnymi, które pozwalają nam na trafną ocenę jakości kukurydzy, rzepaku i innych płodów rolnych. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami producentów rolnych z woj. wielkopolskiego (np. Piły) zapraszamy do kontaktu.