Od wielu już lat paramy się obrotem zbóż i różnego rodzaju płodów rolnych, zapewniając klientom z zachodniopomorskiego najlepsze warunki skupu, w tym rzetelną wycenę. Co więcej, proponujemy sprawny odbiór towaru z gospodarstwa, więc nie trzeba we własnym zakresie planować transportu – zajmiemy się wszystkim od A do Z, dbając o to, by świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie i spełniały wymagania producentów rolnych. W skład naszej oferty wchodzi skup pszenicy, kukurydzy w formie mokrej oraz suchej, gryki, jęczmienia, pszenżyta, owsa, słonecznika, a także rzepaku.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę skupu zbóż?

  • Zapewniamy znakomite warunki współpracy, w tym gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, a także zawieranych z nami umów,
  • mamy atrakcyjną politykę finansową – zadzwoń, by dowiedzieć się więcej,
  • organizujemy terminowe, szybkie odbiory z gospodarstwa,
  • świadczymy usługi na doskonałym poziomie, chcąc spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających rolników,
  • stale doskonalimy się w zakresie profesjonalnego obrotu zbożami.

Skup zboża i rzepaku z woj. zachodniopomorskiego

Specjalnością naszej działalności jest skup zbóż oraz rzepaku, który prowadzimy z dużym profesjonalizmem, rzetelnością, a także zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Dysponujemy własnym sprzętem laboratoryjnym umożliwiającym nam ocenę jakości płodów rolnych, jak również posiadamy magazyny mogące pomieścić tony cennych zbóż – jeden z nich znajduje się w Krajence, gdzie powierzchnia składowania wynosi aż 34 000 t. Pragniemy przypomnieć, że odbiór towaru z gospodarstwa można powierzyć nam, by nie trudzić się transportem oraz uniknąć związanego z nim stresu. Świadczone przez nas usługi skupu pszenicy, kukurydzy, jęczmienia, a także wielu innych płodów rolnych adresujemy do osób uprawiających ziemię na terenie woj. zachodniopomorskiego – wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowe doradztwo, jak również pomoc na każdym etapie współpracy.